Harem Kurye

kurye tel
Anıl Kurye tıkla arama yap
Harem Motorlu Kurye Hizmetleri

Harem Kurye

Harem bölgesinde anıl kurye 7/24 faaliyet göstermektedir. Günün her saati kurye hizmeti vermekteyiz. Acil gitmesi gereken evrak, broşür, koli vb. gönderilerinizi hızlı teslimat yapıyoruz.

Harem Moto Kurye

Kurye hizmetlerinde yıllardır hizmet veren anıl kurye, 20 yıldır kalite,hız ve güven içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Kurumsal hizmet almak isteyen müşteriler sorunsuz hizmet alabilmektedirler. Harem Bölgesi kurye ihtiyacı her geçen gün artmakta anıl kurye Harem bölgesinde 7/24 nöbetçi kurye bulundurmaktadır. Gece kurye hizmeti saat 23:00-08:00 saatleri arası olup normal gönderim fiyatının 4 katı ile ücretlendirilmektedir.

Harem Acil Kurye

İstanbul başta olmak üzere günümüzde kurye, geçmişe göre çok daha fazla önem arz etmektedir. Acil durumlarda biryerden başkta bir noktaya gitmesi gereken gönderilerde trafik problemi yüzünden yetiştirilememektedir. Vip Kurye'ler kimi zaman kan,organ,ilaç gibi hayati önem arz eden durumlar da çok önemli bir görevi üstlenmektedir.

Harem Express Kurye

Sanayi bölgelerinde yine önem arz eden yedek parça, belge, ihale evrakları, gümrük evrakları gibi çok önemli durumlarda müşterilerin imdadına yetişmektedir. Harem bölgesin de sanayi olarak gelişmekte ve kurye ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Kurye Gönderim Süreleri

Standart Kurye : 210 Dakika
Acil Kurye : 90 Dakika
Vip Kurye: 60 Dakika
Arabalı Kurye: Gün içi teslimat
Uçak Kargo: Gün içi teslimat

7/24 Kurye İletişim Tel: 0532 733 37 07

© 2016 Anıl Kurye | Moto Kurye - Tüm Hakları Saklıdır.  Web Tasarım